Веб-студія Заказ-ІФ

+38 (050) 714-45-47

Shopping Cart

Інтернет-магазин

- це наступний етап розвитку вашого бізнесу. Інтернет-магазин дозволяє відкрити ще один канал продаж при уже існуючих, дати потенційним клієнтам доступ до повного асортименту вашої продукції, дозволить їм робити швидкі покупки, оплачуючи замовлення кредитною картою. Запуск інтернет магазину дозволить вам вести облік продаж, робити email та смс розсилки, тримаючи постійних клієнтів в курсі останніх поступлень.

З кожним днем, все більша кількість покупців відкривають для себе можливості інтернет-шопінгу. Не виходячи з дому, з'явилася можливість проаналізувати ринок товарів, порівняти цінову політику, вибрати найбільш підходящий товар і розрахуватися за нього не відходячи від компютера чи смартфона. Це значно скорочує витрати вашого часу, а часто і фінансові витрати, тому що покупки через інтернет дешевші. Тому власникам бізнесу варто задуматися про переваги розробки інтернет-магазину. Вирішення цього питання пропонує вам веб-студія Заказ-ІФ. Ми пропонуємо вам розробку інтернет - магазину на основі Opencart

OpenCart - система управління інтернет-магазином з відкритим вихідним кодом на основі PHP, призначена для створення онлайн-бізнесу та підтримки онлайн-торгівлі. OpenCart - це правильне рішення для електронної коммерції, яке дає можливість створити власний бізнес онлайн і бути учасником цифрового ринку з мінімальним пророгом входження і вартістю володіння. OpenCart — це багатофункціональна, зручна, дружня інтернет-платформа, з повним набором необхідних компонентів, і з візуально привабливим інтерфейсом. Ця платформа на даний момент займає одну з лідируючих позицій на ринку, поступаючись тільки суттєво дорожчим в обслуговуванні рішенням на зразок Magento.

Розробка інтернет-магазину

В таблиці, яка приведена нижче, приведені можливості і приблизна ціна на розробку інтернет-магазину. При виконанні конкретного проекту, вартість розробки інтернет-магазину може коливатися.

БАЗОВИЙ
від7000грн
РЕКОМЕНДУЄМО
ОПТИМАЛЬНИЙ
від10000грн
МАКСИМАЛЬНИЙ
від16000грн
Каталог товарів, корзина покупок:
Характеристики товарів:
Фільтрація та сортування товарів:
Спеціальні пропозиції:
Пошук по назві та опису товару:
Форма зворотнього зв'язку:
Онлайн-консультант на сайт:
Інформаційні сторніки:
Особистий кабінет користувача:
Декілька валют (гривня/долар):
Модуль Рекомендовані товари:
Установка SSL сертифікату (https):
Швидке оформлення замовлення:
Перездвоніть мені / Покупка в 1 клік:
Оплата кредитною картою LiqPay:
Модуль служби доставки Нова Пошта:
Адаптація під мобільні платформи:
Оновлення цін згідно EXCEL файлу:
Інтеграція з 1С:
Домен в зоні com.ua (або аналогічній) на 1 рік:
Налаштування резервних копій:
Місце на диску: до 2Гб SSD до 10Гб SSD до 20Гб SSD
К-сть товарів: до 500 до 5 000 до 15 000
Підтримка після запуску: 2 тижні 1 місяць 2 місяці

Ціни вказані в таблиці є орієнтовними. Звертайтеся до нашого менеджера для обговорення деталей в конкретних випадках