Веб-студія Заказ-ІФ

+38 (050) 714-45-47

SEO

СЕО

- це оптимізація вашого сайту для подальшого його просування в рейтингу пошукових систем за певними запитами. Чим вища буде позиція вашого сайту в видачі Google, Yandex - тим більша вірогідність, що користувач зайде на сайт та дізнається про вашу компанію, товари чи послуги. Метою розкрутки сайту є залучення на ваш сайт максимальної кількості трафіку із пошукових систем.

Щоб сайт був ефективний, він повинен знаходитися на першій сторінці пошуку. В умовах жорсткої конкуренції недостатньо просто мати свій вебсайт. Погана новина - практично неможливо потрапити на першу сторінку пошуку без професійної допомоги. Хороша новина - ми і є ті професіонали, які можуть допомогти вам це зробити.

Як відомо, 90% користувачів інтернет не переходять на другу сторінку результатів пошуку, а більше 97% не переходять на третю сторінку результатів.
90%
97%
Розкрутка сайтів

Просування сайтів тісно пов'язане з розробкою сайту. Якщо не закласти правильну структуру сайту, не зробити оптимізацію і перевірку коду, не внести всіх необхідних СЕО опцій при розробці сайту, то такий сайт майже ніколи не займе лідируючих позицій у видачі пошукових систем. Можна сказати ще по-іншому. Пошуковики самі шукають хороші сайти і якщо такі знаходяться, підіймають їх по ключових запитах. Тому просування сайту - це дуже тонка робота, результат якої залежить від безлічі факторів.

Пошукова оптимізація - це чудова можливість вже сьогодні розширити базу потенційних і діючих клієнтів. Перші місця у видачі по ключових запитах вашого бізнесу не тільки приводять на ваш сайт свідомо зацікавлених відвідувачів, а й підтверджують ваше серйозне ставлення до справи. Адже справжній лідер завжди представлений в перших рядах. Пошукова оптимізація, яку нерідко називають "розкруткою сайту", на сьогоднішній день є одним з найбільш перспективних видів розвитку бізнесу, перевершуючи традиційні рекламні канали по співвідношенню ціни і ефективності.

Відкладання пошукової оптимізації сайту "на потім" може обернутися для вас неприємним сюрпризом - наздоганяти конкурентів завжди складніше, ніж першим зайняти "місце під сонцем". Сучасні алгоритми пошукових систем приділяють велике значення як віку сайту, так і тривалості його стабільного розвитку і зростання. Час швидкої і активної розкрутки сайту пройшов, і на перші ролі виходять ресурси, яким власники приділяють увагу на протязі тривалого періоду.

Вартість просування сайту залежить від багатьох факторів - регіону цільової групи, заповненості вибраної ніші конкурентами, і стану вашого сайту на даний момент. Адже щоб просування сайту було успішним, повинна бути проведена внутрішня оптимізація сайту, підготовлені тексти, ілюстрації, і багато іншого. Любий недолік буде збільшувати вартість затрат на розкрутку. Для того, щоб сказати скільки буде коштувати розкрутка сайту, ми проводим детальний SEO-аналіз вашого сайту та аудит сайтів ваших конкурентів. Складаємо план робіт, в якому фіксуємо позиції сайту в пошукових системах до розкрутки. Після просування ми ще раз фіксуємо позиції, щоб ви змогли побачити результати нашої роботи.

Пошукова оптимізація Гугл